Portico

Portico Spokojna

Portico Office został zaprojektowany jako budynek biurowy klasy B+. Koncepcja miała na celu połączenie walorów estetycznych  z wydajnym wykorzystaniem przestrzeni. Biurowiec cechuje nowoczesna, modernistyczna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwoliły stworzyć przestronne i funkcjonalne pomieszczenia zapewniające maksymalny komfort pracy.

Budynek biurowo-usługowy posiada cztery kondygnacje naziemne oraz antresolę stanowiąca, piąta kondygnację. Na parterze (+1) położone są lokale usługowe i biurowe, dostępne bezpośrednio z zewnątrz., Kondygnacje +2, +3, +4 zajmują  powierzchnie biurowe. Kondygnacja -1 stanowi garaż podziemny budynku z 25 miejscami parkingowymi. Dodatkowo można korzystać z parkingu naziemnego znajdującego się przed budynkiem.

Położenie w dzielnicy Wola, przy ul. Spokojnej, tuż obok ulicy Okopowej i Ronda Radosława jest niewątpliwie atutem Portico Office. W najbliższym otoczeniu położone jest Centrum Handlowe Klif oraz Centrum Handlowe Arkadia, w których znajdują się fitness, SPA, kino oraz wiele restauracji. Biurowiec oddalony jest o zaledwie 8 minut jazdy od centrum Warszawy i 20 minut od międzynarodowego Lotniska Chopina na Okęciu.

Ponadto biurowiec jest doskonale skomunikowany z różnymi częściami miasta dzięki kilku liniom autobusowym (180, 409, N41, N91) i tramwajowym (1, 22, 27) oraz linii metra i stacji kolejowej Dworzec Gdański.