Portico

O nas

Portico Project Management to wykwalifikowana kadra inżynierów, ekonomistów budownictwa oraz rzeczoznawców z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Polsce jak również za granicą.  Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, z branż specjalistycznych, autorami opinii i opracowań technicznych.

Wykonujemy usługi:

  • Inwestora zastępczego,
  • Inżyniera kontraktu,
  • Ekonomisty kontraktu,  
  • Inspektora nadzoru.

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie koordynacji inwestycji handlowych, biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, jak i budynków publicznych. Wykonujemy audyty techniczne. Oceniamy i szacujemy wartość inwestycji oraz rozwiązujemy spory z branży budowlanej. Ponad połowa naszych przychodów pochodzi od stałych klientów, którzy wysoko oceniając nasze umiejętności chętnie powierzają nam kolejne projekty.

Z uwagi na to, że czas jest jednym z kluczowych kryteriów realizacji inwestycji przykładamy ogromne znaczenie do terminowości.  Nasze doświadczenie  oraz specjalistyczna wiedza pozwala nam skutecznie planować zakres prac. Gwarantujemy Państwu wsparcie podczas realizacji projektów w zakresie budownictwa, począwszy od niewielkiego zakresu robót po duże kompleksowe realizacje.

Wykonujemy usługi na terenie całej polski.

Portico

Historia

czytaj więcej
Portico

Działalność

czytaj więcej
Portico

Zarząd i Dyrektorzy

czytaj więcej
Portico

Nagrody i wyróżnienia

czytaj więcej